Kurs arapskog jezika

22. januar 2015.

kw
 • Naučite jezik kroz druženje sa nama u vrlo prijatnoj atmosferi, po veoma povoljnim cenama.
 • (3.500 din. mesečno grupna nastava).
 • Besplatno testiranje polaznika pri određivanju nivoa obuke.
 • Završni test i diploma uključeni u cenu kursa.
 • Individualna i grupna nastava.
 • Za firme i pojedince.
 • Časovi se organizuju u malim grupama od 3-8 polaznika a časove drže domaći i strani predavači koji konstantno rade na unapređenju nastave i prate svetske trendove u podučavanju stranih jezika.
 • Konverzacijiski kursevi u okviru nivoa za sve jezike.
 • Priprema za međunarodne ispite.
 • Programi su usklađeni sa preporukama Saveta Evrope i prema njima se izdaju sertifikati.
 • Posebne pogodnosti dajemo dajemo za firme i organizovane grupe.
 • Upis je u toku čitave godine.

Možda Vas interesuje i...

2 Responses

 1. Milica kaže:

  Pre mesec dana sam krenula na Arapski jezik. Mislila sam da ce mi biti jako teško da naučim njihova slova i izgovor za početak, međutim profesorka nam je sve lepo pojasnila i razjasnila. Takođe, grupa od nas četiri koje pohađamo arapski jezik lepo uklopila. U školi stvarno dobro može da se savlada jezik, a kasnije i da se polazu testovi za A1,A2…. i to ulazi u sklopu mesečne cene. Prezadovoljna sam načinom rada u školi.

  Milica

 2. Danko kaže:

  Skoro sam pohađao kurs i dobio a1 sertifikat. Odabrao sam kurs zbog cene, a ostalim stvarima sam bio prijatno iznenađen, prvo činjenicom da nam je svima maksimalno omogućeno da pohađamo u najpovoljnijem terminu a ono što sam naučio prevazilizi nivo a1 koji je predviđen ovim kursom. Takođe profesorka ima dara da prenese znanje uz mogućnost da nam bude objašnjeno sve što nam nije jasno uvek. Rečeno mi je i da su držali časove i u Alžirskoj ambasadi. Inače, ko planira da uči arapski moraće i kod kuće da zapne malo da bi se što naučilo jer nema učenja ako se ne obnavlja. Ne kažem da sam bih sada mogao da gledam arapske filmove ili razumem neku konverzaciju (neku prostu verovatno), ali znam da sam dosta reči naučio a isto tako i u vezi konstrukcije rečenica i druge stvari. Čak sam naučio da pišem levom rukom, po svom izboru. Planiram da ponovo pohađam predavanja za viši nivo.

  Danko

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


*

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>